Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Обжалование и оспаривание исполнительной ...

Обжалование и оспаривание исполнительной надписи Обжалование и оспаривание исполнительной надписи сотрудников нотариальных служб по национальному законодательсву.

Про затвердження Положення про порядок реєстрації Правил ПАТ ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

 • 12.04.2013  № 137
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 квітня 2013 р. за № 697/23229

  Про затвердження Положення про порядок реєстрації Правил ПАТ "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках"

  Відповідно до статей 15, 40 та 42 Закону України "Про Національний банк України"( 679-14 ) та Закону України "Про депозитарну систему України"( 5178-17 ), з метою забезпечення функціонування ПАТ "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках" (далі — Розрахунковий центр) та надання йому статусу Розрахункового центру Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:

  1. Затвердити Положення про порядок реєстрації Правил ПАТ "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках" , що додається.

  2. Реєстрацію Правил ПАТ "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках" покласти на Генеральний департамент грошово-кредитної політики (Щербакова О. А.) спільно з Генеральним департаментом інформаційних технологій та платіжних систем (Синявська Н. Б.) та Юридичним департаментом (Новіков В. В.).

  3. Генеральному департаменту грошово-кредитної політики (Щербакова О. А.) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома Генерального департаменту інформаційних технологій та платіжних систем (Синявська Н. Б.), Юридичного департаменту (Новіков В. В.) і Розрахункового центру для використання в роботі.

  4. Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

  5. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови Національного банку України Приходька Б. В.

  Голова

  І. В. Соркін

  ЗАТВЕРДЖЕНО Постанова Правління Національного банку України 12.04.2013  № 137

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 квітня 2013 р. за № 697/23229

  ПОЛОЖЕННЯ про порядок реєстрації Правил ПАТ "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках"

  1. Це Положення розроблено відповідно до статей 15, 40 та 42 Закону України "Про Національний банк України"( 679-14 ) та Закону України "Про депозитарну систему України" ( 5178-17 ).

  2. Це Положення визначає порядок подання документів, їх розгляду та здійснення реєстрації Національним банком України (далі — Національний банк) Правил ПАТ "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках" (далі — Правила).

  3. Національний банк здійснює реєстрацію Правил за умови, що на день реєстрації в статутному капіталі ПАТ "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках" (далі — Розрахунковий центр) частка Національного банку становить не менш як 75 відсотків.

  4. Розрахунковий центр для реєстрації Правил має подати до Національного банку такі документи:

 • клопотання про реєстрацію Правил у довільній формі;
 • копію статуту Розрахункового центру, завірену нотаріально;
 • Правила, засвідчені підписом голови правління та відбитком печатки Розрахункового центру.

  5. Правила мають містити такі положення:

 • функції Розрахункового центру;
 • систему обліку Розрахункового центру;
 • загальний порядок надання послуг Розрахунковим центром;
 • загальні вимоги до учасників Розрахункового центру, їх права та обов’язки, умови набуття та припинення статусу учасника Розрахункового центру;

 • порядок відкриття рахунків та режим їх функціонування;
 • загальний порядок створення, формування та використання гарантійного фонду у вигляді коштів;
 • загальний порядок виконання Розрахунковим центром розрахунків через систему електронних платежів Національного банку;

  загальний порядок взаємодії Розрахункового центру з учасниками фондового ринку та суб’єктами розрахунків;

  загальний порядок забезпечення безперебійного функціонування Розрахункового центру, порядок резервування та відновлення функціонування його інформаційних систем;

 • систему управління ризиками та внутрішнього контролю;
 • загальний порядок проведення фінансового моніторингу;
 • загальний порядок організації захисту інформації та забезпечення дотримання конфіденційності інформації;

  загальний порядок накладання санкцій за порушення Правил і вирішення спорів, а також застережень щодо форс-мажорних обставин;

  загальний порядок формування та надання звітної інформації Національному банку, Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, учасникам Розрахункового центру;

 • загальний порядок розкриття та оприлюднення інформації про діяльність Розрахункового центру;
 • загальний порядок унесення змін до Правил.
 • 6. Національний банк розглядає Правила щодо їх відповідності законодавству України та статуту Розрахункового центру. Строк розгляду Національним банком документів, зазначених у пункті 4 цього Положення, не може перевищувати 30 календарних днів із дня надходження до Національного банку повного пакета документів, які відповідають вимогам цього Положення.

  7. Національний банк має право вимагати від Розрахункового центру усунення недоліків у поданих документах.

  8. У разі подання не в повному обсязі документів, зазначених у пункті 4 цього Положення, або оформлених з порушенням вимог, зазначених у пункті 5 цього Положення, документи повертаються без розгляду протягом строку, що визначений у пункті 6 цього Положення.

  9. За результатами розгляду повного пакета документів Генеральний департамент грошово-кредитної політики готує висновок щодо реєстрації Правил. Висновок візується керівниками структурних підрозділів Національного банку, залучених до розгляду Правил, та затверджується першим заступником Голови Національного банку або особою, яка його заміщує.

  10. Генеральний департамент грошово-кредитної політики на підставі затвердженого висновку готує проект постанови Правління Національного банку про реєстрацію Правил.

  11. Копія затвердженої Правлінням Національного банку постанови про реєстрацію Правил подається Розрахунковому центру для використання в роботі.

  12. Розрахунковий центр у разі внесення змін до зареєстрованих Національним банком Правил зобов’язаний подати до Національного банку клопотання про реєстрацію змін до Правил, зміни до Правил та порівняльну таблицю до цих змін, засвідчені підписом голови правління та відбитком печатки Розрахункового центру. Національний банк розглядає зміни до Правил протягом 30 календарних днів із дня надходження до Національного банку повного пакета документів.

  Директор Генерального департаменту грошово-кредитної політики

  О. А. Щербакова

  Юридичний портал Справедливість

  Экс-первый заместитель главы Администрации Президента .

  Экс-первый заместитель главы Администрации Президента А.Портнов объявлен в розыск Министерство внутренних дел объявило в розыск бывшего первого заместителя главы Администрации Президента Андрея Портнова. Об этом сообщается на сайте Министерства внутренних дел в разделе «лица, ...

  В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича

  В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича В Генеральной прокуратуре провели допрос бывшего министра юстиции Александра Лавриновича в производстве о злоупотреблении служебным положением во время расходования государственных денег в сумме ...

  До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде ...

  До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде перекрито рух транспорту Державтоінспекція інформує, що з метою попередження правопорушень та забезпечення охорони громадського порядку в місцях проведення святкових заходів у період з 18:00 31 грудня 2014 року до 06:30 ...

  Ещё материал по теме: