Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Обжалование и оспаривание исполнительной ...

Обжалование и оспаривание исполнительной надписи Обжалование и оспаривание исполнительной надписи сотрудников нотариальных служб по национальному законодательсву.

Про затвердження Положення про Банк інтелектуальних досягнень дітей та Положення про Експертну раду для визначення найкращих інтелектуальних досягнень дітей, Міністерство освіти і науки УкраїниМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 27.08.2013  № 1236
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16 вересня 2013 р. за № 1595/24127

  Про затвердження Положення про Банк інтелектуальних досягнень дітей та Положення про Експертну раду для визначення найкращих інтелектуальних досягнень дітей

  Відповідно до Закону України «Про освіту»( 1060-12 ) та Положення про Міністерство освіти і науки України( 240/2013 ), затвердженого Указом Президента України від 25 квітня 2013 року № 240, з метою державної підтримки та стимулювання до творчої праці інтелектуально обдарованої учнівської молоді, її самореалізації в сучасному суспільстві НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  1) Положення про Банк інтелектуальних досягнень дітей ;

  2) Положення про Експертну раду для визначення найкращих інтелектуальних досягнень дітей.

  2. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

  3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.

  Міністр

  Д. В. Табачник

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства освіти і науки України 27.08.2013  № 1236

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16 вересня 2013 р. за № 1595/24127

  ПОЛОЖЕННЯ про Банк інтелектуальних досягнень дітей

  І. Загальні положення

  1. Це Положення, розроблене з метою організаційно-технічного та інформаційно-методичного забезпечення діяльності з підтримки обдарованих дітей в Україні, визначає порядок формування, ведення та функціонування Банку інтелектуальних досягнень дітей (далі — Банк).

  2. Банк є електронною картотекою для обліку, накопичення та збереження інформації про досягнення дітей, які запатентували свої винаходи, та є переможцями Міжнародних і фінальних етапів Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів, конкурсів-захистів науково-дослідних робіт учнів — членів Малої академії наук України.

  3. Основними завданнями функціонування Банку є накопичення, систематизація та збереження інформації про інтелектуальні досягнення дітей з метою аналізу кількісного та якісного складу інтелектуально обдарованих дітей для здійснення періодичного відбору 100 найкращих інтелектуально обдарованих дітей.

  ІІ. Відбір кандидатів для внесення до Банку

  До Банку вносяться відомості про інтелектуальні досягнення обдарованих дітей з числа учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які запатентували свій винахід, є переможцями Міжнародних і фінальних етапів Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів, конкурсів-захистів науково-дослідних робіт учнів — членів Малої академії наук України, відповідно до їх особистих результатів в інтелектуальній діяльності згідно з Переліком інтелектуальних досягнень дітей, відомості про які вносяться до Банку ( z1595-13 ), наведених у додатку 1 за напрямами:

 • навчальна діяльність;
 • науково-дослідницька діяльність;
 • науково-технічна діяльність;
 • винахідницька діяльність.
 • IІІ. Учасники формування Банку

  1. Накопичення, систематизація та збереження інформації про інтелектуальні досягнення дітей, яка міститься в Банку, здійснює Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України (далі — Інститут).

  2. Підготовку та подання відповідної інформації для внесення її до Банку на регіональному рівні здійснюють Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, органи управління освітою обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (далі — органи управління освітою).

  Керівники органів управління освітою здійснюють контроль за достовірністю, повнотою та своєчасністю подання відомостей про інтелектуальні досягнення дітей для включення їх до Банку.

  ІV. Порядок формування Банку

  1. Загальноосвітні навчальні заклади впродовж навчального року подають відомості про індивідуальні інтелектуальні досягнення дітей до відділів (управлінь) освітою районних (міських), районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій.

  2. Відділи (управління) освіти районних (міських), районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій подають зведені відомості до органів управління освітою.

  Органи управління освітою узагальнюють відомості про індивідуальні досягнення обдарованих дітей та подають інформацію для внесення до Банку до 01 липня поточного року до Інституту в електронному та паперовому вигляді за встановленою формою (додаток 2).

  Особисті дані інтелектуально обдарованих дітей, які заносяться до Банку, обробляються з дотриманням вимог законодавства України у сфері захисту персональних даних та обмежуються такою інформацією:

 • прізвище, ім’я та по батькові дитини;
 • дата народження (число, місяць та рік);
 • місце постійного проживання;
 • клас навчання;
 • навчальний заклад.
 • 3. Накопичення, зберігання, використання та поширення інформації про інтелектуальні досягнення дітей, що внесена до Банку, здійснюються з додержанням вимог законодавства України про захист персональних даних.

  V. Фінансове забезпечення функціонування Банку

  Фінансування витрат, пов’язаних зі створенням та функціонуванням Банку, здійснюється за рахунок джерел, не заборонених законодавством України.

  Директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти

  О. В. Єресько

  Додаток 1 до Положення про Банк інтелектуальних досягнень дітей (розділ ІІ)

  ПЕРЕЛІК інтелектуальних досягнень дітей, відомості про яких вносяться до Банку інтелектуальних досягнень дітей

  № з/п

  Види інтелектуальної діяльності

  Етапи заходів

  Інтелектуальні досягнення

  1

  Патентування винаходу

 • державний, міжнародний
 • зареєстрований патент
 • 2

  Участь у міжнародній учнівській олімпіаді з навчального предмета

 • міжнародний
 • перемога
 • 3

  Участь у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з навчального предмета

 • фінальний
 • перемога
 • 4

  Участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідних робіт учнів — членів Малої академії наук України

 • фінальний
 • перемога
 • 5

  Участь у Всеукраїнських учнівських турнірах та конкурсах

 • фінальний
 • перемога
 • 6

  Участь у Міжнародних учнівських турнірах та конкурсах

 • міжнародний
 • перемога
 • Додаток 2 до Положення про Банк інтелектуальних досягнень дітей (пункт 2 розділу IV)

  КАРТКА обліку відомостей про інтелектуальні досягнення дитини

  Прізвище, ім’я, по батькові ______________________________________________________

  Навчальний заклад (найменування, місцезнаходження, телефон) ______________________

  Клас навчання ________________________________________________________________

  Дата народження ______________________________________________________________

  Місце постійного проживання___________________________________________________

  Телефон (за згодою)____________________________________________________________

  Відомості про інтелектуальні досягнення дитини

  № з/п

  Рік

  Назва інтелектуальних заходів, винаходів

  Рівень (всеукраїнський, міжнародний)

  Результати

  Нагорода (диплом, медаль, свідоцтво)

  _________________________ (найменування посади керівника       органу управління освітою)

  __________ (підпис)

  ______________ (прізвище, ініціали)

  ________________________                (дата заповнення)

  Юридичний портал Справедливість

  Экс-первый заместитель главы Администрации Президента .

  Экс-первый заместитель главы Администрации Президента А.Портнов объявлен в розыск Министерство внутренних дел объявило в розыск бывшего первого заместителя главы Администрации Президента Андрея Портнова. Об этом сообщается на сайте Министерства внутренних дел в разделе «лица, ...

  В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича

  В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича В Генеральной прокуратуре провели допрос бывшего министра юстиции Александра Лавриновича в производстве о злоупотреблении служебным положением во время расходования государственных денег в сумме ...

  До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде ...

  До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде перекрито рух транспорту Державтоінспекція інформує, що з метою попередження правопорушень та забезпечення охорони громадського порядку в місцях проведення святкових заходів у період з 18:00 31 грудня 2014 року до 06:30 ...

  Ещё материал по теме: