Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Обжалование и оспаривание исполнительной ...

Обжалование и оспаривание исполнительной надписи Обжалование и оспаривание исполнительной надписи сотрудников нотариальных служб по национальному законодательсву.

На Миколаївщині водії автобусів - під пильною увагою ДАІ

На Миколаївщині водії автобусів - під пильною увагою ДАІНаразі на Миколаївщині, як і по всій Україні Державтоінспекція проводить профілактичний місячник перевірки пасажирського транспорту «Перевізник — Зима 2013». За 15 днів по області виявлено більш ніж 600 порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів.

Дорожньо-транспортні пригоди за участю пасажирського транспорту, як правило характеризуються великою кількістю потерпілих в них людей. Найчастіше причинами виникнення ДТП за участю автобусів є вихід на лінію технічно несправного пасажирського транспорту, несумлінне виконання своїх обов'язків водійським складом та невиконання вимог Правил дорожнього руху.

На жаль, водії «маршруток» щодня, напевно, прагнуть до того, щоб якомога більше заробити грошей, а не до того, щоб пасажирам було комфортно, а головне безпечно у громадському транспорті. Тому з метою підвищення дисципліни пасажироперевізників Державтоінспекція спільно з Укртрансінспекцією щодня приділяє їм пильну увагу.

Щоранку перевіряються підприємства-перевізники та суб'єкти господарювання на предмет виконання ними вимог законодавства у сфері безпеки дорожнього руху. Особливу увагу при цьому приділяється питанням підготовки автотранспорту до використання в осінньо-зимовий період, заміни шин на зимові, справності зовнішніх світлових приладів, обігріву стекол та салону. При цьому найголовніше як організований передрейсовий контроль технічного стану автобусів та проведення обов'язкового медичного огляду водіїв.

На жаль, за 15 днів роботи, що проводиться вже виявлено 630 порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів з них четверо водіїв притягнуто до відповідальності за керування транспортними засобами у стані сп'яніння.

Крім того, виявлено 12 фактів перевищення встановленої швидкості, 69 фактів порушення правил зупинки і стоянки в місцях посадки і висади пасажирів, 15 водіїв керували автобусами, які не пройшли обов'язковий технічний контроль, а у 296 — кількість пасажирів перевищувала норму.

Такі заходи, впевнені в Державтоінспекції, повинні дисциплінувати перевізників і ще раз нагадати їм, що на першому місці у них повинні стояти безпека і комфорт пасажирів, а не гонитва за швидким заробітком.

Экс-первый заместитель главы Администрации Президента .

Экс-первый заместитель главы Администрации Президента А.Портнов объявлен в розыск Министерство внутренних дел объявило в розыск бывшего первого заместителя главы Администрации Президента Андрея Портнова. Об этом сообщается на сайте Министерства внутренних дел в разделе «лица, ...

В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича

В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича В Генеральной прокуратуре провели допрос бывшего министра юстиции Александра Лавриновича в производстве о злоупотреблении служебным положением во время расходования государственных денег в сумме ...

До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде ...

До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде перекрито рух транспорту Державтоінспекція інформує, що з метою попередження правопорушень та забезпечення охорони громадського порядку в місцях проведення святкових заходів у період з 18:00 31 грудня 2014 року до 06:30 ...

Ещё материал по теме: