Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Обжалование и оспаривание исполнительной ...

Обжалование и оспаривание исполнительной надписи Обжалование и оспаривание исполнительной надписи сотрудников нотариальных служб по национальному законодательсву.

На Рівненщині дітлахи спробували себе в ролі працівників ДАІ

На Рівненщині дітлахи спробували себе в ролі працівників ДАІДругого серпня на території «Парку молоді», що в Рівному, пройшла дитяча акція під назвою «Місто професій».

Метою даного заходу було надання профорієнтаційної підтримки дітям різного віку, вироблення у них свідомого ставлення до праці та професійне самовизначення відповідно до своїх можливостей та здібностей.

Відвідавши «Місто професій», маленькі рівняни та гості міста могли відчути себе по-справжньому дорослими та спробувати себе в різних професіях. Кожна дитина мала можливість «влаштуватися на роботу» і пройти майстер-клас у справжніх професіоналів. За якісно виконану роботу учасники заходу одержували «зарплатню» у вигляді несправжніх грошей, яку могли обміняти на морозиво та інші солодощі.

Загалом на території парку було організовано близько 20 майданчиків, що представляли різного роду професії. Долучились до даного заходу й працівники ДАІ Рівненщини.

Упродовж усієї акції майданчик Державтоінспекції був постійно заповнений «майбутніми ДАІвцями». Діти з неприхованою цікавістю і захопленням роздивлялися патрульні автомобілі, фотографувалися на згадку на мотоциклах, спілкувалися з інспекторами та цікавились особливостями професії.

У свою чергу працівники Державтоінспекції проводили дітлахам тематичні конкурси та вікторини, задавали питання по безпеці дорожнього руху і за правильні відповіді юні працівники отримували винагороду.

За декілька годин, а саме стільки тривала акція «Місто професій», діти отримали масу позитивних емоцій та змогли відчути себе по-справжньому дорослими.

Экс-первый заместитель главы Администрации Президента .

Экс-первый заместитель главы Администрации Президента А.Портнов объявлен в розыск Министерство внутренних дел объявило в розыск бывшего первого заместителя главы Администрации Президента Андрея Портнова. Об этом сообщается на сайте Министерства внутренних дел в разделе «лица, ...

В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича

В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича В Генеральной прокуратуре провели допрос бывшего министра юстиции Александра Лавриновича в производстве о злоупотреблении служебным положением во время расходования государственных денег в сумме ...

До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде ...

До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде перекрито рух транспорту Державтоінспекція інформує, що з метою попередження правопорушень та забезпечення охорони громадського порядку в місцях проведення святкових заходів у період з 18:00 31 грудня 2014 року до 06:30 ...

Ещё материал по теме: