Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Обжалование и оспаривание исполнительной ...

Обжалование и оспаривание исполнительной надписи Обжалование и оспаривание исполнительной надписи сотрудников нотариальных служб по национальному законодательсву.

Навчальний рік заклади освіти Полтавщини розпочали під пильним наглядом правоохоронців

Навчальний рік заклади освіти Полтавщини розпочали під пильним наглядом правоохоронцівУсього на території Полтавського району розташовано 37 учбових заклади, де навчається більше чотири тисяч учнів. Серед них налічується 30 дітей переселенців із східних регіонів країни.

За ініціативи та за особистим контролем начальника Полтавського районного відділу підполковника міліції Віктора Самсоненка правоохоронці роблять усе можливе, аби дітлахи почували себе у безпеці а навчальний рік проходив без надзвичайних подій.

З цією метою працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей за участі інспекторів ДАІ з обслуговування Полтавського району здійснюється ряд комплексних заходів, до яких входе і операція «Увага! Діти на дорозі!».

У роботі з дітьми добре зарекомендувала себе практика проведення профілактичних бесід, спрямованих на попередження дитячого травматизму та правове виховання підростаючого покоління. Саме тому у формі відкритого діалогу із учнями Гожулянського навчально-виховного комплексу старший інспектор ВДАІ Полтавського РВ Володимир Тимошенко обговорив із школярами причини дорожніх пригод за участі неповнолітніх, правила безпечної поведінки на дорозі а також нагадав про необхідність носіння світло відбиваючих елементів у вечірній час доби. Також на всі питання, які виникли у школярів під час бесіди, правоохоронець дав вичерпні та кваліфіковані відповіді.

«Пам’ятайте, жоден водій не може зупинити автомобіль миттєво. Тож будьте уважні знаходячись поблизу проїжджої частини, не відволікайтесь на по сторонні речі, а особливо мобільні телефони. Не забувайте — дорога помилок не пробачає», — наголосив представник ВДАІ Полтавського РВ Володимир Тимошенко.

Разом з тим працівники дитячої міліції Полтавського РВ говорили про встановлені обмеження перебування дітей в нічний час без супроводу дорослих, а також застерегли від необміркованих вчинків.

Слід додати що в подальшому працівниками міліції Полтавського РВ планується не тільки проведення бесід з учнями, а й організація відповідних лекцій для батьків, зустрічі з педколективами та роз’яснювальна робота з водіями.

Экс-первый заместитель главы Администрации Президента .

Экс-первый заместитель главы Администрации Президента А.Портнов объявлен в розыск Министерство внутренних дел объявило в розыск бывшего первого заместителя главы Администрации Президента Андрея Портнова. Об этом сообщается на сайте Министерства внутренних дел в разделе «лица, ...

В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича

В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича В Генеральной прокуратуре провели допрос бывшего министра юстиции Александра Лавриновича в производстве о злоупотреблении служебным положением во время расходования государственных денег в сумме ...

До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде ...

До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде перекрито рух транспорту Державтоінспекція інформує, що з метою попередження правопорушень та забезпечення охорони громадського порядку в місцях проведення святкових заходів у період з 18:00 31 грудня 2014 року до 06:30 ...

Ещё материал по теме: