Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Обжалование и оспаривание исполнительной ...

Обжалование и оспаривание исполнительной надписи Обжалование и оспаривание исполнительной надписи сотрудников нотариальных служб по национальному законодательсву.

Про затвердження Порядку проведення Всеукраїнського відкритого конкурсу на кращий ескіз логотипа з відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка, Міністерство культури УкраїниМІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 12.03.2013  № 171
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 березня 2013 р. за № 491/23023

  Про затвердження Порядку проведення Всеукраїнського відкритого конкурсу на кращий ескіз логотипа з відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка

  На виконання Указу Президента України від 11 квітня 2012 року № 257( 257/2012 ) «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка» та пункту 2 Плану заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання( 167-2011-р ), затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 02 березня 2011 року № 167-р, НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Порядок проведення Всеукраїнського відкритого конкурсу на кращий ескіз логотипа з відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г.Шевченка, що додається.

  2. Департаменту формування державної політики у сфері культури, мистецтв та освіти (Гомольська Л. П.) забезпечити:

  2.1. Подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

  2.2. Оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Міністерства культури України.

  3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Кохана Т. Г.

  Міністр

  Л. М. Новохатько

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства культури України 12.03.2013  № 171

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 березня 2013 р. за № 491/23023

  ПОРЯДОК проведення Всеукраїнського відкритого конкурсу на кращий ескіз логотипа з відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка

  І. Загальні положення

  1.1. На виконання Указу Президента України від 11 квітня 2012 року № 257( 257/2012 ) «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка» Міністерство культури України оголошує проведення Всеукраїнського відкритого конкурсу на кращий ескіз логотипа з відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка.

  1.2. Цей Порядок визначає умови проведення Всеукраїнського відкритого конкурсу на кращий ескіз логотипа з відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка (далі — Конкурс).

  Логотип заходів з відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка — комбінація позначень (слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів), які вирізняють заходи, пов’язані із святкуванням 200-річного ювілею Т. Г. Шевченка від інших культурно-мистецьких заходів.

  Логотип буде використаний в оформленні документації, виданні поліграфічної та інформаційної продукції (афіші, буклети, програми, банери тощо), оформленні мистецьких заходів (концертів, вистав, виставок, конференцій тощо) під час святкування зазначеного ювілею в Україні та за її межами.

  1.4. Конкурс проводиться з метою визначення кращого ескізу логотипа заходів, пов’язаних з відзначенням 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка (далі — ескіз логотипа).

  1.5. Відповідальним за проведення Конкурсу визначається підприємство, установа, організація, що належить до сфери управління Мінкультури України, відповідним наказом Мінкультури України.

  Організаційне та методичне забезпечення Конкурсу здійснює відділ монументального, образотворчого та народного мистецтва управління мистецтв Департаменту формування державної політики у сфері культури, мистецтв та освіти Мінкультури України.

  ІІ. Строки проведення Конкурсу

  2.1. Конкурс проводиться з 29 березня по 14 травня 2013 року.

  2.2. Прийом конкурсних робіт проводиться з 29 березня по 14 травня 2013 року.

  2.3. Відбір поданих робіт, які відповідають вимогам цього Порядку, проводиться з 15 по 21 травня 2013 року.

  2.4. Проведення виставки конкурсних робіт проводиться з 22 по 31 травня 2013 року.

  2.5. Підведення підсумків — з 22 по 31 травня 2013 року.

  III. Журі Конкурсу

  3.1. Для визначення переможців та з метою забезпечення об’єктивної оцінки результатів Конкурсу формується журі.

  3.2. Журі Конкурсу формується з числа представників Мінкультури України, провідних діячів мистецтва, наукових працівників у галузі літературознавства та творчих громадських організацій (за згодою).

  3.3. Склад журі Конкурсу затверджується наказом Мінкультури України.

  3.4. Засідання журі Конкурсу є правомочним, якщо на ньому присутні не менше 2/3 його складу.

  Рішення журі приймається простою більшістю голосів від загальної кількості його членів, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів голос голови журі є вирішальними.

  Рішення журі є остаточним.

  3.5. Члени журі участі у Конкурсі не беруть і не мають права консультувати учасників Конкурсу.

  3.6. Журі не розглядає проектні пропозиції:

 • подані після закінчення встановленого терміну;
 • такі, що не відповідають умовам Конкурсу.
 • IV. Учасники та умови проведення Конкурсу

  4.1. У Конкурсі можуть брати участь усі бажаючі. До участі у Конкурсі допускаються роботи, що надійшли на поштову адресу Мінкультури України (01601, м. Київ, вул. Франка, 19) в період з 29 березня по 14 травня 2013 року включно.

  4.2. Для учасників Конкурсу встановлюються 3 премії:

 • 1-а премія — 30,0 тис. грн.;
 • 2-а премія — 20,0 тис. грн.;
 • 3-я премія — 15,0 тис. грн.
 • 4.3. Ескізи логотипа, які надійшли до Мінкультури України, є підтвердженням, що учасник Конкурсу ознайомлений з вимогами цього Порядку.

  4.4. Критеріями відбору ескізів логотипа, поданих на Конкурс, є:

  позитивне сприйняття урочистих заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, втілене графічними засобами;

 • оригінальність;
 • асоціативність з особистістю Т. Г. Шевченка та ювілейною датою;
 • функціональність;
 • лаконічність.
 • 4.5. На Конкурс подаються:

  заява, у якій зазначаються відомості про автора(ів) ескізу логотипа, а також інформація про те, що надані на Конкурс ескізи логотипа не порушують права інтелектуальної власності третіх осіб;

  графічне зображення (діаметр — 150 мм) логотипа у кольоровому та чорно-білому варіантах на планшеті на твердій основі формату А-4, до якого додаються растрове (у форматі jpeg розміром не більше 500 Кбайт) і векторне (у форматах eps, ai, cdr) зображення логотипа на електронних носіях (пояснення у форматі MS Word розширення doc, rtf, версія від 97 і вище);

 • у верхньому правому куті планшета позначається девіз у вигляді шестизначного числа;
 • пояснювальна записка (до однієї сторінки) — опис логотипа;
 • заклеєний конверт з позначеним на ньому девізом у вигляді шестизначного числа;
 • у конверт має бути вміщена така інформація: прізвища, імена, по батькові, місця проживання виконавців, номери контактних телефонів, ксерокопії 1, 2 та 11 сторінок паспортів, відсотковий розподіл премії (за наявності колективу виконавців).

  4.6. Використання та обробка персональних даних здійснюються відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» ( 2297-17 ).

  4.7. Переможець Конкурсу за згодою передає авторські майнові права на ескіз логотипа шляхом укладення відповідного договору з підприємством, установою, організацією, що належить до сфери управління Мінкультури України, та визначеним Мінкультури України відповідальним за проведення Конкурсу.

  4.8. Оригінали ескізів логотипів та супровідні матеріали, відзначені преміями, авторам не повертаються.

  4.9. Інформація щодо підсумків проведення Конкурсу та його переможців розміщується на офіційному веб-сайті Мінкультури України та в газеті «Культура і життя».

  V. Фінансування Конкурсу

  5.1. Конкурс проводиться на безоплатній основі.

  5.2. Фінансування витрат на організацію та проведення Конкурсу здійснюється за рахунок джерел, не заборонених чинним законодавством України.

  Директор Департаменту формування державної політики у сфері культури, мистецтва та освіти

  Л. П. Гомольська

  Юридичний портал Справедливість

  Экс-первый заместитель главы Администрации Президента .

  Экс-первый заместитель главы Администрации Президента А.Портнов объявлен в розыск Министерство внутренних дел объявило в розыск бывшего первого заместителя главы Администрации Президента Андрея Портнова. Об этом сообщается на сайте Министерства внутренних дел в разделе «лица, ...

  В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича

  В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича В Генеральной прокуратуре провели допрос бывшего министра юстиции Александра Лавриновича в производстве о злоупотреблении служебным положением во время расходования государственных денег в сумме ...

  До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде ...

  До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде перекрито рух транспорту Державтоінспекція інформує, що з метою попередження правопорушень та забезпечення охорони громадського порядку в місцях проведення святкових заходів у період з 18:00 31 грудня 2014 року до 06:30 ...

  Ещё материал по теме: