Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Обжалование и оспаривание исполнительной ...

Обжалование и оспаривание исполнительной надписи Обжалование и оспаривание исполнительной надписи сотрудников нотариальных служб по национальному законодательсву.

Легендарний двигун АН-2 став пам’ятником

Легендарний двигун АН-2 став пам’ятникомВ рамках спільного українсько-британського військово-історичного проекту Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул та представник британської Королівської родини Принц Майкл Кентійський відкрили пам’ятний знак на честь візиту до України британського Клубу любителів старовинної авіації «Air Squadron». Це перший візит Клубу до України за майже 50-років його існування.

«Історія авіації — це частина історії нашої країни, якою ми пишаємось. Український Ан-2 — єдиний у світі літак, виробництво якого триває більше 60 років. Сьогодні його серце — двигун — стане символом дружби та спільних українсько-британських цінностей у збереженні та популяризації історії світової авіації», — сказав Олександр Вілкул.

В урочистому заході в Державному музеї авіації в Києві також взяли участь президент Клубу любителів старовинної авіації «Air Squadron», директор компаній Big Yellow Group та Mint Partners Limited Тім Кларк та інші члени британської делегації. До її складу входять впливові політики та бізнесмени Великої Британії на чолі з Принцом Кентійським, які прибули до України на 24-х раритетних літаках часів Першої та Другої світової війни.

Встановлений на території Державного музею авіації пам’ятний знак — це двигун одного із перших літаків модельного ряду Ан-2. Наразі в Україні експлуатується 134 такі авіамашини, переважно в сільськогосподарській авіації.

Віце-прем’єр зазначив, що реалізація таких українсько-британських історичних проектів як «Air Squadron», спільне переживання спільних історичних подій, встановлення нових історичних пам’ятників — все це збереження правдивої історії українського та британського народів.

Результатом спільного українсько-британського проекту є установлення пам’ятників не тільки на території України, але й на території Великої Британії. Зокрема в 2015 році в Лондоні буде встановлений пам'ятник медсестрі Мері Сіколь, яка надавала медичну допомогу пораненим солдатам обох сторін під час Кримської війни 1853-1856 років.

«Уряд підтримає приїзд в Україну у вересні цього року британського скульптора Мартіна Дженнінгса, який працює над створенням цього пам’ятника. Скульптор відвідає Кримський півострів, зокрема територію, на якій знаходилася лікарня Марі Сіколь», — сказав Олександр Вілкул.

Також Олександр Вілкул привітав Принца Майкла Кентійського з днем народження, який відзначається 4 липня, та побажав високоповажному британському гостю міцного здоров’я та нових перельотів.

Учасники клубу літатимуть в українському небі до 10 липня. Зокрема, спільно з українськими пілотами проведуть вильоти на аеродромах «Київ» (Жуляни) та «Бельбек» (Севастополь). А також, в Криму під час масштабної військово-історичної реконструкції бою Кримської війни 1853-1856 років на Федюхіних висотах міста Балаклава, відбудеться політ літаків Клубу над полем бою.

Довідка: Клуб любителів старовинної авіації «Air Squadron» засновано в 1966 році групою ентузіастів, які мали спільну зацікавленість у польотах на легких літаках, створених у період до Другої світової війни та в перші повоєнні роки.

Засновниками клубу стали впливові особистості Великої Британії — Високоповажний Х. Астор (Hugh Astor), Сер П. Ваннеск (Peter Vanneck) та Високоповажний Е. Кайзер (Anthony Cayzer). До складу клубу також входили учасники Другої світової війни.

Згідно зі статутом, Клуб має обмеження і є закритим для загального вступу до нього. Загалом, Клуб може нараховувати до 100 членів, які є власниками легких літаків або вертольотів, що мають історичну цінність.

Наразі клуб перетворився у закритий осередок впливових представників бізнесової та політичної еліти Сполученого Королівства. До складу клубу входять члени Королівської родини, Парламенту Великобританії, впливові політики, бізнесмени та представники великих благодійних організацій. Серед його членів — впливовий представник Королівської родини Принц Майкл Кентійський, який став ініціатором ідеї перельоту.

Урядовий Кур'єр

Экс-первый заместитель главы Администрации Президента .

Экс-первый заместитель главы Администрации Президента А.Портнов объявлен в розыск Министерство внутренних дел объявило в розыск бывшего первого заместителя главы Администрации Президента Андрея Портнова. Об этом сообщается на сайте Министерства внутренних дел в разделе «лица, ...

В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича

В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича В Генеральной прокуратуре провели допрос бывшего министра юстиции Александра Лавриновича в производстве о злоупотреблении служебным положением во время расходования государственных денег в сумме ...

До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде ...

До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде перекрито рух транспорту Державтоінспекція інформує, що з метою попередження правопорушень та забезпечення охорони громадського порядку в місцях проведення святкових заходів у період з 18:00 31 грудня 2014 року до 06:30 ...

Ещё материал по теме: