Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Обжалование и оспаривание исполнительной ...

Обжалование и оспаривание исполнительной надписи Обжалование и оспаривание исполнительной надписи сотрудников нотариальных служб по национальному законодательсву.

Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації № 042/о «Карта хворого, який лікується в кабінеті лікувальної фізкультури», Міністерство охорони здоров'я УкраїниЗАТВЕРДЖЕНОЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони здоров’я України 29.05.2013 № 435

КАРТА ( z1004-13 BF27.doc ) хворого, який лікується в кабінеті лікувальної фізкультури

Директор Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги

М. Хобзей

ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони здоров’я України 29.05.2013 № 435

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 червня 2013 р. за № 1004/23536

ІНСТРУКЦІЯ щодо заповнення форми первинної облікової документації № 042/о «Карта хворого, який лікується в кабінеті лікувальної фізкультури»

1. Ця Інструкція визначає порядок заповнення форми первинної облікової документації № 042/о «Карта хворого, який лікується в кабінеті лікувальної фізкультури» (далі — форма № 042/о).

2. Форма № 042/о ведеться в усіх закладах охорони здоров’я, які мають кабінети лікувальної фізкультури (далі — ЛФК).

3. Форма № 042/о заповнюється лікарем з ЛФК на кожного хворого, який займається лікувальною фізкультурою, незалежно від кількості і видів призначених йому процедур.

4. У пунктах 1—6 зазначаються: прізвище, ім’я, по батькові, стать, місце проживання згідно з паспортними даними (у разі якщо хворим є дитина, зазначається місце проживання її батьків або інших законних представників), дата народження, місце роботи, посада хворого та відомості про заняття фізкультурою і спортом (систематичність та тривалість). Також на титульній сторінці форми вказуються: відділення (палата), номер медичної карти стаціонарного (амбулаторного) хворого та дати захворювання (одержання травми) і надходження у лікарню, призначення процедур.

5. У пунктах 7-9 вказуються: діагноз хворого при надходженні в лікарню з вказівкою кількості днів лікування; діагноз при надходженні в кабінет ЛФК та дні лікування у ньому; дата, коли хворий розпочав лікування.

6. У пунктах 10-13 зазначаються: короткий анамнез хвороби, проведене лікування, вписуються скарги хворого, основні клінічні дані, перебіг хвороби.

7. У пункті 14 вказуються функціональні проби до навантаження та після нього (зазначаються дата, пульс, артеріальний тиск, дихання).

8. У пункті 15 проставляються антропометричні дані хворого, а саме: зріст (стоячи, сидячи), вага, обхват грудної клітки (вдих, видих, пауза, екскурсія), спірометрія, динамометрія ручна (права, ліва) із зазначенням дати заповнення.

9. У пункті 16 відмічається вимірювання об’єму рухів у суглобах із зазначенням дати, найменування суглоба та об’єму рухів.

 • 10. У пунктах 17, 18 записуються призначення та примітки лікаря з ЛФК.
 • 11. У пункті 19 зазначається облік результатів процедур з ЛФК, а саме: дата, пульс (до занять та після них), суб’єктивні дані.

 • 12. Усі вищезазначені пункти мають бути завірені підписом лікаря з ЛФК.
 • 13. До форми № 042/о додається вкладний листок, що має додаткові відомості про хворих, які отримують ЛФК у зв’язку з порушенням опорно-рухового апарату, де зазначаються: дата, прізвище, ім’я, по батькові хворого та дані функціонального дослідження (рухливість хребта, силова витривалість м’язів, відносна довжина ніг, обхват живота, величина поперекового лордозу). Цей листок має бути завірений підписом лікаря з ЛФК.

  14. Після закінчення лікування хворого форма № 042/о підписується лікарем з ЛФК і є підставою для заповнення даних таблиці 4204 форми звітності № 20 «Звіт лікувально-профілактичного закладу за 20 __ рік» (річна) ( z1009-07 ), затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 10 липня 2007 року № 378, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 3 вересня 2007 року за № 1009/14276.

  15. У разі ведення форми № 042/о в електронному форматі в неї має бути включена вся інформація, яка міститься на затвердженому паперовому носії.

 • 16. Строк зберігання форми № 042/о — 1 рік.
 • Директор Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги

  М. Хобзей

  Юридичний портал Справедливість

  Экс-первый заместитель главы Администрации Президента .

  Экс-первый заместитель главы Администрации Президента А.Портнов объявлен в розыск Министерство внутренних дел объявило в розыск бывшего первого заместителя главы Администрации Президента Андрея Портнова. Об этом сообщается на сайте Министерства внутренних дел в разделе «лица, ...

  В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича

  В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича В Генеральной прокуратуре провели допрос бывшего министра юстиции Александра Лавриновича в производстве о злоупотреблении служебным положением во время расходования государственных денег в сумме ...

  До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде ...

  До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде перекрито рух транспорту Державтоінспекція інформує, що з метою попередження правопорушень та забезпечення охорони громадського порядку в місцях проведення святкових заходів у період з 18:00 31 грудня 2014 року до 06:30 ...

  Ещё материал по теме: