Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Обжалование и оспаривание исполнительной ...

Обжалование и оспаривание исполнительной надписи Обжалование и оспаривание исполнительной надписи сотрудников нотариальных служб по национальному законодательсву.

У столиці відкрито меморіальну плиту на честь загиблих інспекторів ДАІ в Святошинському районі

У столиці відкрито меморіальну плиту на честь загиблих інспекторів ДАІ  в Святошинському районіЗа ініціативи керівництва Державтоінспекції, в столиці 17 травня відбулося відкриття Меморіальної плити на честь загиблих під час виконання службових обов’язків інспекторів ДАІ міста Києва.

Нагадуємо, 19 лютого у Святошинському районі столиці злочинці з автоматичної зброї розстріляли екіпаж ДАІ. Двоє правоохоронців, 42-річний старший лейтенант міліції Володимир Євтушок та 41-річний прапорщик міліції Петро Савицький, загинули на місці події. Ще одного було госпіталізовано до лікарні.

Віддати данину пам’яті загиблим прибули начальник управління кадрового забезпечення ГУ МВС України в місті Києві Петро Майстренко, начальник столичної Державтоінспекції Микола Макаренко, інспектори ДАІ, члени сімей загиблих правоохоронців та представник духовенства.

На відкритті були присутні однокласники сина загиблого Петра Савицького та інші учні школи. Класний керівник Артема Савицького — Леся Леонідівна подякувала батькам та керівництву УДАІ за мужнього співробітника Державтоінспекції. Він завжди знаходив час для спілкування, як з керівництвом школи так і з дітьми. Учні запам’ятали його розповіді про службу в ДАІ та бесіди з правил дорожнього руху. Віковічна йому пам’ять.

Петро Майстренко, висловив слова вдячності рідним та батькам загиблих за їх героїчних синів і запевнив, що родини полеглих інспекторів ніколи не залишаться наодинці зі своїм горем. Допомагати сім’ї правоохоронців — справа честі. А честь — це найдорожче для працівників органів внутрішніх справ.

За словами Миколи Макаренка, правоохоронці робили все, аби на дорогах нашої держави панував спокій. Вони загинули, переслідуючи озброєних злочинців. «Світла та вічна пам'ять нашим колегам. У спогадах близьких, друзів, колег і знайомих вони назавжди залишиться зразковими інспекторами ДАІ, найкращими товаришами, чоловіками, синами і батьками», — зазначив начальник столичної Державтоінспекції.

Протоієрей Олександр відправив панахиду. Вшанували пам’ять працівників ДАІ, які загинули при виконанні службових обов’язків хвилиною мовчання, до меморіальної плити поклали квіти та вінки.

Экс-первый заместитель главы Администрации Президента .

Экс-первый заместитель главы Администрации Президента А.Портнов объявлен в розыск Министерство внутренних дел объявило в розыск бывшего первого заместителя главы Администрации Президента Андрея Портнова. Об этом сообщается на сайте Министерства внутренних дел в разделе «лица, ...

В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича

В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича В Генеральной прокуратуре провели допрос бывшего министра юстиции Александра Лавриновича в производстве о злоупотреблении служебным положением во время расходования государственных денег в сумме ...

До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде ...

До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде перекрито рух транспорту Державтоінспекція інформує, що з метою попередження правопорушень та забезпечення охорони громадського порядку в місцях проведення святкових заходів у період з 18:00 31 грудня 2014 року до 06:30 ...