Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Гражданский брак и немного права

Гражданский брак и немного права Прежде, чем оформить собственные отношения многие молодые пары предпочитают пожить свободно, не обременяя себя штампами и ...

Обжалование и оспаривание исполнительной ...

Обжалование и оспаривание исполнительной надписи Обжалование и оспаривание исполнительной надписи сотрудников нотариальных служб по национальному законодательсву.

На Чернігівщині правоохоронці нагадали дітям про правила безпеки

На Чернігівщині правоохоронці нагадали дітям про правила безпекиУ Количівській школі пройшов День безпеки життя. В заходах взяли участь працівники ДАІ, кінологи, представники Червоного Хреста та навчально-методичного центру цивільного захисту і безпеки життєдіяльності. Після зими світловий день подовжився, тож у школярів з'явилося більше часу для ігор на свіжому повітрі. От тільки не завжди такий відпочинок є безпечним, оскільки через населений пункт проходить траса Чернігів-Київ.

Саме тому інспектори ДАІ вкотре нагадали підліткам про правила безпечної поведінки на дорозі як у ролі водія скутера чи велосипеда, так і пішохода.

Як зазначила заступник начальника відділу кадрової та профілактичної роботи УДАІ УМВС в області Олена Царюк, найменші дітлахи розповідали гостям у погонах як правильно переходити пішохідний перехід, чому необхідно чітко виконувати сигнали світлофора, і які знаки допомагають водіям і пішоходам орієнтуватися на дорозі. Діти старшого віку показали свої знання Правил дорожнього руху, склавши імпровізований екзамен.

Найменші діти переглянули тематичний мультфільм як поводити себе на дорозі, ознайомилися із правилами безпеки при поводженні з електроприладами та що потрібно робити в разі виникнення пожежі.

Шквал емоцій викликав у школярів і новий патрульний автомобіль, який використовує у своїй діяльності Державтоінспекція. Родзинкою автомобіля є те, що він є гібридним, тобто може їхати як на двигуні внутрішнього згоряння, так і на електроустановці.

Значне пожвавлення у дитячу аудиторію вніс виступ кінолога з вівчаркою Вільмою, яка показувала свою майстерність, безпомилково відшукувала заховані речі і визначала їх хазяїна.

Також школярі на практиці вчилися надавати товаришам першу медичну допомогу і навіть змагалися у швидкості одягання протигаза.

Наприкінці заходу представники ДАІ висловили сподівання, що діти поновили свої знання правил дорожнього руху, хтось дізнався щось нове для себе і буде використовувати це в майбутньому.

Экс-первый заместитель главы Администрации Президента .

Экс-первый заместитель главы Администрации Президента А.Портнов объявлен в розыск Министерство внутренних дел объявило в розыск бывшего первого заместителя главы Администрации Президента Андрея Портнова. Об этом сообщается на сайте Министерства внутренних дел в разделе «лица, ...

В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича

В ГПУ допросили экс-министра юстиции А.Лавриновича В Генеральной прокуратуре провели допрос бывшего министра юстиции Александра Лавриновича в производстве о злоупотреблении служебным положением во время расходования государственных денег в сумме ...

До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде ...

До уваги водіїв! У центрі Києва на Новий рік буде перекрито рух транспорту Державтоінспекція інформує, що з метою попередження правопорушень та забезпечення охорони громадського порядку в місцях проведення святкових заходів у період з 18:00 31 грудня 2014 року до 06:30 ...

Ещё материал по теме: